אייל הנדימן

תיקון ארונות הזזה

תיקון ארונות הזזה הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לשיפור הביצועים והמראה של הארונות שלכם. ארונות הזזה יעילים ביותר, ומספקים למשתמשים מספר יתרונות, כולל שטח אחסון מוגבר וקלות גישה. ניתן לתקן ארונות הזזה בקלות על מנת להבטיח שתקבלו ביצועים מקסימליים. עם זאת, עם מעט טיפול ותחזוקה, הארון שלך יכול להיראות כמו חדש.

תיקון דלתות הזזה על ידי הנדימן מוסמך

זה הכרחי להתחיל את תיקון הארון ברגל ימין על ידי לוודא שכל החלקים הנעים תקינים. ראשית, בדוק כדי לוודא שהדלת נועלת כהלכה ונפתחת ונסגרת היטב. ודא שכל הצירים מהודקים כדי לוודא שהם לא נושרים. אם הצירים שלך ניזוקים, זה גם ימנע את החליקת הארון, מה שעלול להוביל לתאונות קשות. לאחר מכן, בדקו כדי לוודא שאין סדקים או שברים בזכוכית ובדלת. הזכוכית שבירה מאוד ויכולה להישבר בקלות אם היא לא אטומה כהלכה. אם אתה מזהה סדקים או שברים בזכוכית, עליך להחליף מיד את החלק הפגום. בנוסף, עליכם לוודא כי כל חומרת הדלתות מהודקת כראוי על מנת שלא ישתחררו וייפלו. זה יכול להיות מסוכן ביותר שהדלת שלך פתוחה והמגלשות תלויות משוחררות וגורמות לתאונה.

תיקון דלתות הזזה סוגי דלתות נפוצות

ניתן לבצע תיקון ארונות הזזה באמצעות ברגים, מהדקים, קליפסים או רפידות לאבטחת החלקות. יהיה עליך להציב אותם היטב על הארון, ואז להשתמש במפלס כדי להבטיח שהם יהיו אחידים. ברגע שכולם מאובטחים, עליך למשוך את השקופיות כדי להעביר אותן מהדרך. עליכם לעשות זאת בזהירות ובאיטיות, מכיוון שאינכם רוצים לצרץ את הארון תוך כדי העברתו. הקפד לשים לב היטב למיקום הארון, והימנע מלגעת בכל אחד מחומרי הארון, מכיוון שאתה עלול לפגוע בהם. לאחר שהסרתם את הארון מהדרך, עליכם לוודא כי תסתכלו על תפסי הארון. אם הם נפגעו בדרך כלשהי, עליך להחליף אותם. בדרך כלל ישנם כמה סוגים שונים של תפסים, כולל פלסטיק ומתכת, ועליך לנסות להתאים את הסוגים הנכונים המשמשים בארון הנוכחי שלך. אם אינך מוצא את התפס הנכון, אתה יכול לבקש סיוע מאיש מקצוע שיוכל להבין זאת עבורך. תיקון דלתות הזזה על ידי הנדימן מוסמך

אייל מומחה לכל הדלתות שיש

לאחר שהחלפת את התפסים החדשים, עליך להעיף מבט בצלחות המגירה בארון. אנשים רבים אינם מודעים לכך שהם אוחזים בשום דבר כאשר הם פותחים את המגירות, ולכן הם לרוב לא כל כך מטרידים. עם זאת, אם הם מתחילים להתפרק, הם עשויים להחזיק משהו שעלול להישבר ולגרום לך לתאונה. בנוסף, אם הם כבר מתחילים ללבוש דק, כדאי לשקול להחליף גם אותם. אם הארון שלך לא מחליק כמו שצריך, אתה אמור להיות מסוגל לברר מדוע פשוט תסתכל בתחתית הארון. אם יש משהו ששקע מתחת, אתה אמור להיות מסוגל לברר כיצד לתקן את זה בלי להתקשר ליצרן הארון. ישנן סיבות רבות לכך שבתחתית הארון עשויה להיות שקעים או שיש בה שקעים, ולכולם יש פתרונות פשוטים. אתה רק צריך לדעת כיצד לתקן אותם.

מתקן דלתות הזזה ללא נזק

תיקון ארונות הזזה הוא אחד מאותם דברים שיכולים להיות פשוטים מאוד לביצוע, אך עליהם להיעשות כראוי על מנת למנוע תאונות. עליכם לוודא שתשמרו היטב על כל מה שקשור בארון, כולל השקופיות. אם אתה עושה זאת בעצמך, עליך לשים לב היטב להוראות המצורפות לחלקים. אי מילוי ההוראות עלול לגרום נזק למגירות ההזזה שלך, או אפילו לגרום להן להחליק ממסלולם. זכור את ההנחיות הללו, ולא יהיו לך בעיות במגירות ההזזה שלך.תיקון ארונות הזזה יכול להיות משימה מסובכת. זה לא פשוט כמו לשלוף את החלק הפגום ולהחליף אותו. עליכם לוודא שיש לכם את המידות הנכונות וגם שאתם מתמודדים עם החומר הנכון. כשאתה מגלה שאולי יש לך נזקים בארונות שלך, הדבר הראשון שעולה בראשך הוא איך להחזיר אותם לכושר. הפיתרון הטוב ביותר לבעיה זו הוא להתקשר לחברת תיקון ארונות שיכולה לבצע עבודות מסוג זה במהירות וביעילות.

תיקון דלת הזזה לשירותים

תיקון הארונות הוא די קשה. יש הרבה דברים שעליך לשקול לפני ביצוע פעילות זו. קודם כל, יתכן שתצטרך להשליך את החלק הפגום. אם אין לכם כמות מספקת של עץ ואינכם יכולים להשתמש בברגים כדי לתקן אותם, יתכן שתצטרכו לקרוע את כל הארון. הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא ליצור קשר עם חברת תיקון ארונות מקצועית שתספק לך הערכה לגבי תיקון החלקים הפגועים. לפני ששוכרים חברת תיקון ארונות, וודאו שבדקתם את עבודותיהם הקודמות. גלה אם הם גרמו נזק לארונות בעבר. בקש את שם החברה שאתה הולך להעסיק. אם אינך מצליח למצוא את שמה של חברת תיקון ארונות באזור מגוריך, תוכל לבקש מחבריך או מקרובי משפחתך להפנות אותך לאדם כזה. זה יעזור לך למצוא את החברה המתאימה שתוכל לעזור לך בבעיות נזק לארונות שלך. לאחר שבדקתם את העבודה הקודמת של חברת תיקון הארונות, עליכם לברר את עלות הפרויקט. גלה את הסכום המדויק שאתה צריך לשלם עבור עבודה מסוימת זו. חברות לתיקון ארונות הזזה מביאות בדרך כלל מחירים ללא התחשבות בנזקי הארון. אתה לא צריך לצטט סכום שאינו כולל את התיקונים הדרושים. למשל, אם יש נזקים בדלתות, במנעולים או בתפסים, עליכם להוסיף את ההוצאות למחיר הארון. לפיכך, לעולם אל תסתכל רק על מחיר הארון אלא תבדוק האם מחיר הפרויקט שווה למחיר הארון או יותר ממנו.

מתקן מנגנוני דלתות ההזזה

בנוסף, עליכם לדאוג שתינתן לכם גם אחריות לעבודה. עליכם לוודא שלא תשלמו עבור משהו שלא נעשה כמו שצריך. לרוב חברות הקבינט נותנות ערבויות אך אינן מצליחות לכבד אותן כאשר לא תיקנו נזק לממשלה. לפיכך, וודאו כי תקבלו אישור מחברת תיקוני הארונות לפיה הארון תוקן לחלוטין. גורם נוסף שעליכם לקחת בחשבון הוא המומחיות של חברת תיקון הארונות. גלה אם מתקן הארונות כשיר מספיק לטפל בבעיה. איזה שיפוצניק בארונות בקיא רק במנגנוני דלתות ההזזה. עליכם לבדוק פעמיים אם האדם כשיר ומנוסה בכדי לטפל בבעיה. עליכם לדעת שיש אנשים שלא יכולים לבצע את התיקון מכיוון שהם אינם מיומנים בטכניקה המסוימת.

תיקון דלת ללא נזק במחירים משתלמים

הדבר הבא שעליך לבדוק הוא המנגנון של דלת הארון. ודא שאתה יכול לפתוח ולסגור את הדלת באופן מלא. אם הדלת אינה מסוגלת להחליק כראוי, כנראה שיש כמה שקעים, שריטות או חלקים חסרים בארון. עליך להחליף אותם במידת האפשר. זה עשוי לעלות קצת יותר מקניית ארון חדש, אך עליכם לעשות זאת אם חדר האמבטיה שלכם זקוק למראה רענן. אגב, לפני שתעסיקו חברת תיקון ארונות, וודאו כי תנו להם הערכה של מחיר ההליך כולו. עליכם להיות מודעים לכך שחברות ארונות גובות תשלום שונה בהתאם לחומרים בהן הם משתמשים לארון הפגום שלכם. עדיף שתבחר באחד שיכול לתת לך הערכה בחינם, כך שתוכל להשוות אותו עם אחרים. הקפד לשאול את סכום החומרים, דמי עבודה והוצאות נדרשות אחרות. זה ייתן לך מושג כמה אתה צריך לשלם עבור התהליך הכולל.

תיקון ארונות הזזה: תיקון כל סוגי הבעיות שיש

תיקון ארונות הזזה הוא אחד מעבודות התיקון הקשות ביותר, מכיוון שהארון מוברג לרצפה. מסיבה זו, חשוב שיהיו לך כמה כלים בסיסיים בהישג יד. התחל עם סט מברגים, פטיש ומסור ידני קטן. תזדקק גם לאספקה ​​חדשה של ברגים וצירים. ראשית, הסר את כל המדפים מהארון. זהו צעד קל שייקח לא יותר מדקה. הסרת המדפים תעניק לך את האפשרות לעבוד על הדלת והמגירות, מה שיכול להקל על תהליך הקיבוע. הקפד לשמור על כל הדלתות פתוחות בזמן שאתה עושה זאת כדי להימנע ממה שייפול. הדבר הבא לעשות הוא להוריד את החלונית התחתונה מהארון. אם הנזק הוא קל, אתה יכול להשתמש במפתח פגיעות או במקדחה להסרת ארבעת הברגים המחזיקים את הלוח בארון. לאחר מכן עליך להסיר את שלושת הברגים המחזיקים את הדלת במקום. לאחר הסרת הדלת תוכלו להסיר את הדלת בקלות מהמסגרת. יהיה זה רעיון טוב לאבטח את המסגרת לרצפה בזמן שאתה מסיר את הדלת, לכל מקרה.

למה חשוב לתת לבעל מקצוע לבצע את עבודה

תיקון ארונות הזזה הוא לא רק על הסרת הדלת, מכיוון שיש בדרך כלל הרבה ברגים שניתן לשלוף. התחל על ידי שחרור כל הברגים הנותרים באמצעות המברג בגודל הנכון. לאחר שתעשה זאת, תוכל להסיר בקלות את הקצה התחתון של הארון. קח את הזמן שלך ועבד בזהירות, כי אתה רוצה לוודא שאתה לא מגרד או מקצץ שום עץ. אם אינך בטוח כיצד לבצע את התיקון, בקש סיוע מאיש מקצוע. כעת, לאחר שהורדתם את תחתית הארון, תוכלו לגשת לצירים ולשלוף אותם החוצה. יהיה עליך לקבוע אילו צירים עליך להחליף. לרוב, ניתן להחליף הן את הנדנדה והן את הצירים הנייחים בחדשים. לאחר שהחלפת אותם, תראה שהוא כבר לא תלוי בצורה מביכה. עם זאת, מכיוון שהוא כבר לא מיושר כהלכה, יתכן שתצטרך להוסיף קצת דבק עץ לצירים כדי לשמור על מקומם. אחרי זה, אתה צריך להוציא את שתי שקופיות המגירה שמחוברות לדלת. לאחר שפתלתם את השקופיות הללו, תוכלו לראות כי ניתן להסיר את מסגרת הארון בקלות. רוב האנשים חושבים שכל מה שהם צריכים לעשות זה להדביק פיסת סרט על הקיר ואז להדביק את הארון במקום. זו לא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת, כאילו היית קיר גבס לא נכון, ייתכן שהקלטת לא תחזיק. במקום זאת, השתמש במעט גימור סומק וודא שהארון מתאים לחלל לפני שתדביק אותו. ברגע שהארון סומק, השתמש במפלס כדי לוודא שהוא גם ברמה.

טיפים מקצועיים עשה זאת בעצמך

אם הכל היה בסדר עד עכשיו, לא תהיה לך שום בעיה להמשיך להתקין את המסגרת. השלב האחרון הוא הצמדת הדלת והצירים. לשם כך, עליך לשים את כל הברגים במקומות הנכונים שלהם. ברגע שזה נעשה, אתה יכול לשים את טבעת הגימור ולהדק את הכל. תיקון ארונות הזזה לא תמיד פשוט כמו שזה נראה. אם אתה רוצה להימנע מבעיות בארון שלך, וודא שאתה יודע לטפל בזה. הדרך הנפוצה ביותר לוודא שהוא נשאר בכושר היא לוודא שהוא מתוחזק כראוי. מעט שומן על שקופיות המגירה, כמו גם שימון הצירים הם דרכים טובות לוודא שהארון שלך עובד כמו שצריך. אם אתה זקוק לעזרה בעניין זה, ישנם ספרים רבים ושונים שהמחישו מדריכים לתיקון ארונות עשה זאת בעצמך. אולי כדאי לרכוש אחת אם יש לך מספיק כסף נוסף.

אזורי שירות תיקון דלתות הזזה

ניווט מהיר במאמר