תיקון דלתות אלומיניום על ידי מנעולן

דלתות אלומיניום עמידות מאוד והן יכולות לעמוד בפני תנאים קיצוניים. הם עמידים בפני חלודה, אך הם אינם חסינים מפני שבירה או היחלשות. מסיבה זו, חשוב שלבעלי בתים יהיה מנעולן להתקין תחליף חירום לדלתות אלומיניום. למנעולן מקצועי יהיו הכלים וההכשרות המתאימים בכדי להבטיח כי דלת תוקנה כראוי וניתנת לפתיחה מבלי לגרום לנזק נוסף. גם כאשר דלת ניזוקה בטעות, למנעולן יש את הכישורים הדרושים להשלמת המשימה ללא עיכובים נוספים.

תיקון דלתות אלומיניום – מתי צריך לדעת?

כאשר דלת ניזוקה על ידי מישהו שאין לו אישור מתאים או שאינו יודע כיצד להפעיל את הכלים המתאימים, התוצאה עלולה להיות הרת אסון. חור קטן עשוי להספיק כדי לאפשר לפורץ להיכנס פנימה בעוד שדלת עם חורים גדולים יותר עשויה להיות קשה מדי לאדם לחדור. במקרים מסוימים הנזק עלול להיות כה חמור עד שלא ניתן לתקן את הדלת. במקרה זה, האפשרות היחידה שנותרה היא החלפת הדלת. אם הדלת הקיימת אינה נפתחת בקלות מבלי לשבור חלון, מנעולן עשוי להמליץ ​​על החלפת הדלתות גם אם פירוש הדבר צורך בהחלפת הדלת כולה.

תיקון דלתות אלומיניום – מה כולל התיקון?

בעלי בתים מרגישים יותר בנוח להחליף את הדלתות שלהם בחומר אחר מאשר בתיקון. כלומר, כמובן, אם הם מודעים לנזק שעלול להתרחש ואם יש להם מספיק כסף להחליף את הדלת. במקרים רבים די בתיקון פשוט כדי לתקן את הנזק ולמנוע נזקים נוספים. במקרים אחרים, איש מקצוע יכול להשלים את התיקונים הרבה יותר מהר ממה שמצפים בעלי בתים. המטרה היא למצוא פתרון זול ויעיל.
ישנם שני גורמים נפוצים לנזק לדלת אלומיניום. אחד מהם הוא ציר שבור. נזק מסוג זה, אם הוא חמור, עשוי לדרוש החלפת הדלת. לנזק פחות חמור, מנעולן יכול להשתמש בסיכה או בחומר מליטה כדי לתקן את הבעיה.
פעמים אחרות, הצירים או מסגרת הדלת עצמה עלולים להפוך חלודים או להיחלש עם הזמן. במקרה זה, מומחה יכול ליישם ציפוי אבץ או הגנה אחרת כדי להחזיר את הדלת ליושנה.
תיקון דלתות אלומיניום על ידי מנעולן

מתי צריך להחליף את הדלת?

יש גם אפשרות נוספת: פורצים חוצים את הדלת. במקרה זה, תיקון הופך להיות מאוד חשוב. זה אמנם יחזק את הדלת אך לא יוסיף שכבת בידוד כל כך אטרקטיבית לפורצים. עבור סוג זה של תיקון, ייתכן שיהיה צורך להחליף את הדלת.
מנעולן מקצועי יכול לבצע מספר משימות הקשורות לתיקון דלתות אלומיניום. חלק ממשימות אלה כוללות הרכבה של רצועות וצלחות, אבטחת סוגריים וגימור, התקנת גופי רצועה ורצועת מזג אוויר והתקנת מנעולים מתים. המנעולן עשוי גם לתקן את מנגנון הנעורים של דלת. אם הדלת נפגעה בדרך כלשהי, מנעולן יכול לעתים קרובות לבצע החלפה מלאה של הדלת.

תיקון דלת של איש מקצוע

כאשר נגרם נזק לדלת עצמה, תיקון הופך להיות מאוד חשוב. בעת תיקון דלתות פגומות, אנשי המקצוע יוכלו להסיר זכוכית מעוותת או לא מיושרת, למקם מחדש אטמים פגומים או שבורים ולהחליף את הגלילים, כמו גם להחליף כל חלק אחר שנפגע מהנזק. במקרים מסוימים, אנשי המקצוע עשויים אפילו לתקן את כל חלקי הדלת. לדוגמה, ייתכן שהם יוכלו להחליף זכוכית כפופה או סדוקה. בנוסף, חלק מהדלתות איבדו את החומרה שלהן, כגון ידיות או תפס.
בעוד שאנשים רבים חושבים על מנעולן כיכול לתקן כל סוג של דלת, ישנם כמה יוצאים מן הכלל. לדוגמה, יהיה קשה ביותר לתקן את הקפיצים בדלתות עץ או בגלילים הגדולים במקרים מסוימים. יש להתייעץ עם טכנאי מוסמך אם דלת ניזוקה מאש או כל סוג אחר של נזק חמור. אם יש לך שאלות בנוגע לתיקון דלתות אלומיניום על ידי מנעולן, מומלץ מאוד לפנות מיד לאחת.

ניווט מהיר במאמר